fbpx

oferta

Architektura

Przestrzeń, światło, kontrast – aby ujawnić piękno wnętrz, potrzeba profesjonalnej fotografii. Chcąc przygotować ofertę dla klienta, który poszukuje dla siebie apartamentu, pokoju hotelowego czy po prostu inspiracji do tego, jak urządzić salon bądź sypialnię, warto skorzystać z pomocy profesjonalnego fotografa architektury. Czasem bardzo podoba nam się zaprojektowane miejsce, jednak samodzielne próby wykonania zdjęcia, które odda w pełni piękno takich pomieszczeń, kończą się fiaskiem. Wtedy z pomocą mogę przyjść ja – od lat zajmuje się tego rodzaju fotografią.

PAKIETY

Małe mieszanie

Sesja 1-2 pokojowego mieszkania. Pakiet odpowiedni dla Ciebie jeśli potrzebujesz kilka szerokokątnych kadrów swojego mieszkania, idealny do ogłoszeń na portalach aukcyjnych.

– łącznie 10 fotografii z autorskim retuszem,
– możliwość dokupienia większej ilości zdjęć,
– czas obróbki zdjęć do 72h,
– dojazd poza Zieloną Górę 1,50 zł/km,
– zdjęcia w formie elektronicznej.

Duże mieszkanie

Sesja 2-3 pokojowego mieszkania, lub niewielkiego domu. Otrzymasz 20 fotografii, które będą zawierały szerokie kadry jak również kilka ujęć detali. W razie potrzeby wykonam też ujęcia z zewnątrz.

– łącznie 20 fotografii z autorskim retuszem,
– możliwość dokupienia większej ilości zdjęć,
– czas obróbki zdjęć do 72h,
– możliwość wykonania zdjęć z drona (dodatkowa opcja płatna),
– dojazd poza Zieloną Górę 1,50 zł/km,
– zdjęcia w formie elektronicznej.

Pakiet PLATYNOWY

W tym najwyższym pakiecie wykonam pełną dokumentację fotograficzną – szerokie kadry wnętrz, detale, zdjęcia z zewnątrz jak i również zdjęcia wykonane przy pomocy drona.

Pakiet odpowiedni dla Ciebie jeśli zależy Ci na konkretnych wynikach sprzedaży swoich nieruchomości – ogłoszenia z tak przygotowanym materiałem zdjęciowym będą najchętniej oglądane przez klientów.

– łącznie 30 fotografii z autorskim retuszem,
– w tym 10 zdjęć z drona,
– możliwość dokupienia większej ilości zdjęć,
– czas obróbki zdjęć do 72h,
– dojazd poza Zieloną Górę 1,50 zł/km,
– zdjęcia w formie elektronicznej.

ZDJĘCIA

Opinie

Bardzo profesjonalna obsługa, wysoka kultura osobista co dzisiaj nie często ma miejsce. W rozmowie nie wyczuwa się żadnego dystansu, można szybko nawiązać kontakt z p. Mateuszem. Zlecenie zrealizowane od ręki po bardzo przystępnych cenach. Zdjęcia b. ładne. Oceniam na 6 i polecam wszystkim.

~Paulina

Praca z Mateuszem była bardzo przyjemna. Profesjonalne podejście, współpraca, kadry mieszkania jakich oczekiwałam (uwzględniające klimat). Bardzo dobra energia Mateusza i uśmiech dodatkowo ułatwiły naszą współpracę! Jeśli szukasz profesjonalnego, pozytywnego i ciągle rozwijającego się fotografa, który lubi wyzwania – dobrze trafiłeś ! Polecam Suske !

~Agata

Witam wszystkich. Moja ocena pana Mateusza to 5+. Podejście bardzo profesjonalne, atmosfera luźna jakbym współpracował z kolegą.
Zdjęcia wyszły bardzo ładnie, czas realizacji zgodny z umową i co najważniejsze Pan Mateusz pomimo wielu projektów znalazł dla mnie miejsce w swoim grafiku.

~Andrzej

JAKOŚĆ

Wykonanych sesji

Współpracujących firm

%

Zaufania

 ZADZWOŃ TERAZ!  +48 791 962 666 📞

Lub wypełnij formularz zgłoszeniowy: