fbpx

oferta

Voucher

Jak w kreatywny i wartościowy sposób wybrać prezent dla bliskiej osoby?

Jeśli zastanawiasz się nad oryginalnym i ponadczasowym prezentem, który będzie dla obdarowanej osoby czymś wyjątkowym zadaj sobie kilka pytań:

– Czy dzięki Tobie będzie miała okazję przeżyć coś nowego?

– Czy ten prezent wpłynie pozytywnie na jej poczucie własnej wartości i przyspieszy rozwój osobisty?

– Co ten prezent zmieni w życiu tej osoby i jak poczuje się kiedy go otrzyma?

Aby odpowiedzieć sobie na pytanie czy Voucher na sesję fotograficzną jest wartościowym prezentem należy uświadomić sobie czym jest sesja zdjęciowa. Otóż sesja zdjęciowa to nie tylko niecodzienne przeżycie. To również pewnego rodzaju przemiana, której efektem są profesjonalnie wykonane fotografie.

Moi klienci doskonale znają to uczucie. Ta wewnętrzna zmiana spowodowana spojrzeniem na siebie z zupełnie innej perspektywy pozwala na odkrycie swoich prawdziwych możliwości.

 

Sesja poprzedzona jest konsultacją w obdarowaną osobą, podczas której mam szansę zorientować się w jaki sposób mogę jej pomóc. Często oprócz potrzeby wykonania zdjęć na Instagrama czy Facebooka kryją się głębsze deficyty, które taka sesja może pomóc zniwelować.

Sama sesja zdjęciowa, poprzedzona przygotowaniem w zakresie makijażu oraz fryzury (w zależności od pakietu) pozwoli spędzić czas z dala od obowiązków i zrobić coś tylko dla siebie.

Obdarowana osoba zostanie pokierowana w zakresie pozowania oraz ułożenia ciała. Zadbam o to aby poczuła się komfortowo i swobodnie. Ten dzień ma pozostać na długo w jej pamięci. Po sesji wspólnie ze mną wybierze najlepsze ujęcia, które następnie poddam retuszowi.

Jeśli nadal zastanawiasz się czy sesja zdjęciowa jest odpowiednim prezentem, przeczytaj opnie moich klientów:

„Efekty zaskakujące. Nawet zwykła szara myszka może poczuć się jak Top Modelka. Mateusz doskonale odnajduje się w roli fotografa, wie jak pomóc modelce wyjść korzystnie na zdjęciach.
Także jeśli wydaje Ci się, że to nie dla Ciebie- zmienisz zdanie. Nie musisz być Modelką, żeby choć przez chwilę na sesji z Mateuszem poczuć się wyjątkowo.”

~Joanna

„Jeżeli ktoś jeszcze zastanawia się nad wyborem fotografa to z czystym sumieniem polecam Mateusza😊 Wykonał dla Nas sesję rodzinną, którą otrzymałam w prezencie. Mateusz stworzył wspaniałą atmosferę, rozładował emocje, dzięki czemu poczuliśmy swobodę i brak skrępowania co dla Nas było bardzo ważne ☺Jeszcze raz bardzo polecam, w szczególności parom i dzieciom, które nie przepadają za zdjęciami😁Mateusz potrafi zrobić to tak, żeby wyszło naturalnie☺ Dziękujemy 😊”

~Natalia

„Świetne podejście, mega profesjonalizm! 😀
Człowiek z talentem i z pasją!
Lepiej trafić nie mogłam, jak właśnie przed obiektyw Mateusza 🙂
Mogę polecić z czystym sumieniem :)”

~Justyna

 

Jak kupić voucher w prezencie?

Aby zakupić sesję w prezencie wystarczy skontaktować się ze mną poprzez formularz kontaktowy na dole strony.

Napisz a na pewno wspólnie wybierzemy coś odpowiedniego.

Voucher będzie do odbioru w Zielonej Górze przy ulicy Ptasiej 16B lub zostanie wysłany pocztą.

 ZADZWOŃ TERAZ!  +48 791 962 666 📞

Lub wypełnij formularz zgłoszeniowy: