fbpx

oferta

Motoryzacja

W ramach mojej oferty proponuję Ci również sesję dla Twojego samochodu. Tu miłość do fotografii łączy się z pasją do motoryzacji. Wykonuję profesjonalne fotografie motoryzacyjne, które wydobędą z samochodu to, co najlepsze. Zapraszam do współpracy zarówno osoby indywidualne, jak i klientów biznesowych, poszukujących możliwości przedstawienia pojazdów w najbardziej profesjonalny sposób. Takie zdjęcia możesz umieścić w katalogu, w artykule motoryzacyjnym, w kalendarzu czy w swojej ofercie, np. na stronie internetowej.

JAKOŚĆ

Wykonanych sesji

Współpracujących firm

%

Zaufania

PAKIETY

Pakiet srebrny

Szybka sesja motoryzacyjna, w ok 30 min wykonuję 10 ujęć prezentujących sylwetkę Auta oraz wnętrze, następnie zdjęcia poddaję obróbce oraz przesyłam na maila.

– sesja w plenerze,
– łącznie 10 fotografii z autorskim retuszem,
– kilką ujęć prezentujących sylwetkę auta oraz wnętrza, bez skupiania się na detalach,
– czas potrzebny na retusz – 48h,
– cena na terenie Zielonej Góry,
– dojazd do klienta (opcja płatna 1,50zł/km),
– zdjęcia w formie elektronicznej.

Pakiet ZŁOTY

Podczas sesji trwającej ok 40 min wykonuję 20 ujęć prezentujących sylwetkę Auta oraz wnętrze, skupiam się tutaj również na detalach oraz panoramicznych zdjęciach środka ,następnie zdjęcia poddaję obróbce oraz przesyłam na maila.

– sesja w plenerze,
– łącznie 20 fotografii z autorskim retuszem,
– kilką ujęć prezentujących sylwetkę auta oraz wnętrza, zdjęcia panoramiczne, detale,
– czas potrzebny na retusz – 48h,
– cena na terenie Zielonej Góry,
– dojazd do klienta (opcja płatna 1,50zł/km),
– zdjęcia w formie elektronicznej.

Pakiet PLATYNOWY

W tym pakiecie wykonam aż 40 zdjęć auta. Będą to zdjęcia sylwetki, wnętrz, zdjęcia panoramiczne, detale, szczegóły, zdjęcia silnika oraz bagażnika. Postaram się uwzględnić wszelkie niuanse, na które zwraca uwagę potencjalny klient.
Taka dokumentacja gwarantuje sukces przy sprzedaży, klienci nie będą bali się jechać wiele kilometrów po pojazd, znając jego walory oraz stan faktyczny.

– sesja w plenerze,
– łącznie 40 fotografii z autorskim retuszem,
– zdjęcia sylwetki auta, ujęcia zwracające uwagę potencjalnego klienta na szczegóły i
„smaczki” danej marki, panoramiczne fotografie wnętrz, zbliżenia na szczegóły oraz
zdjęcia silnika,
– możliwość dokupienia większej ilości zdjęć,
– czas potrzebny na retusz – 72h,
– cena na terenie Zielonej Góry,
– dojazd do klienta (opcja płatna 1,50zł/km),
– zdjęcia w formie elektronicznej.

ZDJĘCIA

Opinie

Wprawdzie nie byłem wymagającym klientem, ale zdjęcia pojazdu przerosły moje oczekiwania. Szybka realizacja i profesjonalizm. Warto wydać trochę pieniędzy i cieszyć się z zainteresowania przy sprzedaży:)

~Piotr

Niesamowite! Byłem u Mateusza na sesji mojego auta na sprzedaż. Samochód był wystawiony na portalach aukcyjnych od kilku tygodni – owszem, było spore zainteresowanie handlarzy, którzy chcieli zakupić auto po zaniżonej cenie rynkowej. Wystawione za 24k, głowa mnie juz bolała od propozycji typu: 20 tysięcy, zaraz przyjeżdzam i biorę bez marudzenia.
W końcu zdecydowałem się na pomoc profesjonalisty. Po wykonanej sesji oraz dodaniu nowego ogłoszenia, odzew był natychmiastowy.
Pierwsza klientka, która do mnie zadzwoniła przyjechała po auto nastepnęgo dnia, twierdząc, że to auto zakupiła już podczas rozmowy telefonicznej.
Transakcja zakończona kwotą 23500 była tylko formalnością.
Sesja kosztowała 350zł – chyba nie muszę mówić, że to jedna leszych inwestycji. 

~Rostek

Witam wszystkich. Moja ocena pana Mateusza to 5+. Podejście bardzo profesjonalne, atmosfera luźna jakbym współpracował z kolegą. Zdjęcia wyszły bardzo ładnie, czas realizacji zgodny z umową i co najważniejsze Pan Mateusz pomimo wielu projektów znalazł dla mnie miejsce w swoim grafiku.

~Andrzej

 ZADZWOŃ TERAZ!  +48 791 962 666 📞

Lub wypełnij formularz zgłoszeniowy: